O NAS SŁÓW KILKA 🙂

 

 

Zdajemy sobie sprawę, jak korzystać gdy mamy zupełnie nowy samochód. Sytuacja się zmienia gdy już nasze auto jest wyeksploatowane dość mocno. Zdarza się, że nawet przez dłuższy czas nie jeździmy autem po mieście. Trzeba sobie zdać sprawę z faktu, iż stare auto ma jednak znikomą wartość.

Patrząc realnie nie ma co się zastanawiać zbyt długo. Wystarczy skontaktować się z naszym skupem aut uszkodzonych w Świdniku, aby szybko dokonać wyceny oraz sprzedaży swojego samochodu.

Oferta skierowana jest również do właścicieli zużytych samochodów, mieszkających na terenie całego Lublina, nie tylko miasta Świdnik. Skupujemy również nowsze modele, które zostały np. znacznie uszkodzone wskutek kolizji drogowej. Jeśli naprawa samochodu to koszt, którego nie chcą Państwo się podjąć, to proszę zrobić zdjęcia auta i wysłać do nas przez prosty formularz. Dla wygody powiemy, że niejednokrotnie takie auto ze Świdnika kupiliśmy.

Zależy nam na Państwa wygodzie i zaoszczędzeniu czasu. Być może problem ze sprzedażą auta rozwiążą Państwo dosłownie w chwilę.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli niesprawnych czy starych samochodów z rejonu Świdnika i okolic.

© 2017-2021 | S-CAR.PL Świdnik

Infolinia
Infolinia

Dla podniesienia jakości naszych usług jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

502 600 336
infolinia
Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9-22 (poniedziałek-sobota)